Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Malý Oliverek slaví první rok svého života: Syn Patrika Hezuckého je celý tatínek

Patrik má nádhernou rodinu.
Zdroj: Instagram/ Archiv Patrika Hezuckého
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Je to už rok, co se moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (51) pochlubil světu, že má syna. I když byl Oliver zpočátku hodně podobný mamince Nikole, dnes je vidět, že roste i do tatínkovy podoby. Uvidíme, zda půjde synek v otcových stopách.

"Dnes mám první narozeniny. Dostávám dárky a vůbec nechápu čím jsem si to zasloužil. Dospěláci kolem mě jen tajtrdlíkujou a pořád se na mě smějí. Zvláštní svět... ale je to fajn," napsal na svůj instagramový profil hrdý tatínek Patrik Hezucký, mluvil samozřejmě za Olivera.

Hezucký loni prožil nejkrásnější vánoční svátky v životě. Jeho žena Nikola mu porodila nádherného synka. Patrik ví, že porod je náročný, a tak svou milovanou obdaroval blyštivým dárkem. Populární bavič jí dal prstýnek, který bude věčnou připomínkou výjimečného dne, na nějž šťastná rodinka nikdy nezapomene. Narození syna Olivera řádně zapil s kamarády, mezi kterými nemohl chybět dlouholetý přítel a kolega Leoš Mareš

Vzorný otec

Slavný bavič si užívá se synkem každé volné chvíle. Poctivě chodí s kočárkem na procházky a s Oliverem se něžně mazlí, z čehož vznikají dojemné snímky nejen do rodinného alba, ale manželé je i rádi sdílí na svých sociálních sítích. Podívejte se na ně do naší galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy