Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Malý Misha s Pokémony dospěl: Dnes sedmnáctiletý mladík promluvil o svém zneužití

Michal Florian se podělil o svůj hrůzný zážitek.
Zdroj: Facebook Misha/Profimedia/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
zneužití

Pamatujete na Pokémon Go Song? Písnička se před lety stala internetovým virálem a do výšin vystřelila tehdy devítiletého Michala Floriana. Nyní již sedmnáctiletý mladík šokoval své sledující na sociálních sítích a otevřel svou třináctou komnatu. Přiznal, že v dětství se stal obětí zneužití. 

Michal Florian byl svého času internetovou hvězdou. Proslavil ho zejména Pokémon Go Song a na svém youtubovém kanále Mishovy šílenosti si vybudoval solidní základnu fanoušků. Dnes je influencerovi již 17 let a své sledující na sociálních sítích naprosto šokoval, když se svěřil se svým otřesným zážitkem.


„Když mi bylo jedenáct let, byl jsem sexuálně zneužitý někým, koho jsem poznal na internetu,“ svěřil se na svém TikToku. "Často přemýšlím nad tím, jestli na mě ten člověk někdy myslí a zda se kvůli tomu cítí provinile,“ pokračoval. S hrůzným zážitkem se ani po letech stále nedokázal vyrovnat.

Michal se stále nemůže s hrůzným zážitkem vyrovnat

Nakonec si ale na všem špatném dokázal najít to dobré. „Asi bych například neuměl anglicky, kdyby kdysi nebyl v mém životě,“ přiznal. Často myslí zejména na partnerku dotyčného, která pravděpodobně nemá tušení o tom, čeho se před lety její druhá polovička dopustila. „Ona si bude myslet, že ho opravdu dobře zná... Ale nikdy se asi nedozví o mně a o tom, co mi udělal,“ napsal.


Ze sexuálního zneužití se Michal vyzpíval ve své písničce, která je dostupná i na YouTube. „Od té chvíle uběhl nějaký čas. Řekni, říká ti, že jsi sladký? Tvoje oči rozzáří její úsměv. Vsadím se, že jí o mně nikdy neřekneš. Mluv pomalu, ona se o tom nemůže dozvědět. Ujisti se, že si dáváš pozor na to, co říkáš. Život je na prd, to vím a vím, že to taky víš. Cítíš se občas provinile, když ležíš ve své posteli?“ zní slova jeho hitu.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy