Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Malý krabík Rytmuse a Jasminy oslavil 2 roky: Pyšná Alagič poslala Sanelovi dojemný vzkaz

Zdroj: archiv Jasmina Alagič
+ Další fotografie
oslava

Šťastní rodiče Jasmina Alagič (32) a rapper Patrik Rytmus Vrbovský (44) oslavili společně druhé narozeniny syna Sanela, jehož obličej moderátorka a rapper stále před světem bedlivě tají. Maminka Jasmina na sociálních sítích poslala synovi nádherný vzkaz a okamžitě se na ni sesypaly dojemné reakce. 

Moderátorka Jasmina Alagič a rapper Rytmus včera oslavili se synem Sanelem jeho druhé narozeniny. Rytmus už několikát ukázal, že i přes masku neohroženého drsňáka umí být citlivý otec.

"Tento malý krabík měl včera dva roky," začíná Rytmusův příspěvek, který doplnil krásnou fotkou Jasminy a malého Sanela z porodnice.

Pozadu samozřejmě nezůstala ani šťastná maminka Jasmina, která se pořádně rozepsala a rozněžnila svým vzkazem snad všechny sledující.

"Dnes už vím, že jsem se narodila právě proto, abych byla tvojí matkou. Děkuji za nádherné dva roky, díky ti za to, že si jedinou emocí na světě, kterou nikdy nevyjádřím, která se dá jenom procítit. Tak hluboko a tak intenzivně jako nic jiného," napsala dojatě Jasmina.

Jasmina si mateřství užívá plnými doušky, ale do pracovního zápřahu naskočila jakoby nic. Lidé na sociálních sítích se oblíbeného páru čas od času ptají, zda nehodlají Sanelovi pořídit sourozence.

Jasmina ale nyní na druhé těhotenství nepomýšlí a všechnu svoji lásku a péči věnuje dvouletému rošťákovi.


Související články

Další články