Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Malý kluk s Downovým syndromem dostal Harryho a Meghan do kolen! Dojal celý svět

Malý kluk s Downovým syndromem dostal Harryho a Meghan do kolen! Dojal celý svět
Zdroj: profimedia
+ Dalších 30 fotografií
Královská rodina se opět rozroste! Meghan Markle a princ Harry čekají prvního potomka a blahopřeje jim celý svět. Vévoda společně s vévodkyní nedávno odletěli do města Dubbo v Austrálii, kde je čekalo milé překvapení, které dojalo ne jen těhotnou Meghan, ale i všechny přítomné a diváky ve světě.

Meghan Markle (37) a princ Harry jsou momentálně kvůli svým královským povinnostem na návštěvě v Austrálii. Manželé jen nedávno odhalili radostnou zprávu o těhotenství vévodkyně. V Austrálii, konkrétně ve městě Dubbo, je čekalo milé překvapení, které chytlo za srdce nejen vévodu s vévodkyní, ale celý svět.

Hned po příjezdu je srdečně vítal malý pětiletý chlapec s Downovým syndromem. Oba dva k němu poklekli a on je nejdříve upřímně objal a pak nějakou chvíli obdivoval vousy prince Harryho. Jeho chování bylo upřímné, milé a nevtíravé. Meghan i Harryho tento okamžik dojal a společně s nimi i všechny přítomné a sledující.

Malý kluk se od dvojice nemohl odtrhnout a lidé jsou nadšeni z přátelského a vlídného chování vévody a vévodkyně. Hromadně se shodují, že oba dva budou báječní rodiče se vším, co k tomu patří. Fotografie obletěla svět a všichni sdílí stejný názor. Snímek dojal miliony lidí po celém světě.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy