Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Malý hacker Quentin Kokta (10): Nabourá se do různých systémů, Ornella pak žehlí průšvihy

+ Dalších 5 fotografií

Influencerka Ornella Koktová (30) vyrazila se svým desetiletým synem Quentinem na premiéru nového filmu Super Mario Bros. Málokdo ví, že její nejstarší ratolest je malý hacker. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila s problémy, které musí kvůli jeho talentu řešit.

Malý ajťák Quentin Kokta

Influencerka Ornella Koktová je moderní maminkou, které nevadí, když děti hrají videohry. „Jelikož máme doma takovýho malýho ajťáka, a to snad od batolete, tak mám ke hrám kladný vztah. Super Mario k nám došel až kvůli synovi, jinak já jsem v tom úplně nejela, ale musím říct, že je to nejoblíbenější postava,“ řekla eXtra.cz na premiéře filmu Super Mario Bros.

Trojnásobná maminka rozhodně nepatří k těm, které tvrdí, že tablet a mobil dětem do ruky nepatří. „Rozhodně ne, já myslím, že bez té techniky už se v budoucnosti neobejdeme, ale hledám takový balanc. On je šikovný i na programování a všechno. Taky chodí do skauta, jezdí pod stany a do míst, kde není signál ani kanalizace,“ dodala Koktová se smíchem.

Ornella musí hasit požáry

„Já jsem vytvořil webovou stránku,“ pochlubil se Ornellin desetiletý syn. „Quentinek je opravdu takovej ajťák, že umí shodit i systémy, někam se nabourat a různý věci,“ poznamenala trojnásobná maminka k synově zálibě. „Jednou jsme si museli i dopisovat s centrálou Nintenda,“ dodala Ornella, které zřejmě ne vždy dělá talent jejího syna radost.

Quentin Kokta si vše umí najít na internetu, ze kterého čerpá informace a následně převádí teorii do praxe. „Učím se to na jedný webový stránce, tam je to všechno napsaný a všechno je to anglicky,“ prozradil pyšně syn Ornelly a Josefa Koktových, který zřejmě není jen technicky zdatný, ale má i talent na jazyky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy