Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Malý Bertík roste jako z vody: Druhé narozeniny a dojemný vzkaz od tatínka Bartoše

Ivan Bartoš už tradičně do kampaně vyráží s harmonikou.
Zdroj: Se svolením Pirátů a Starostů
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny

Jako by to bylo včera, co Ivan Bartoš na sociálních sítích slavil narození syna Bertrama. Malý Bertík ale roste jako z vody a minulý týden oslavil druhé narozeniny. Jeho pyšný tatínek mu na Facebooku věnoval nejeden příspěvek, přičemž v jednom z nich popsal, jak to mají u Bartošů s konzumací nanuků.

Ivan Bartoš s manželkou Lydií Frankou už vychovával svou nevlastní dceru Amélii, když ale přišel na svět syn Betram, doslova zářil štěstím. Poprvé totiž měl možnost poznat výchovu dítěte od narození. "Je to pro mě velká neznámá, takže se těším na to, že je to něco nového. Člověk si asi potom uvědomí spoustu nových věcí," říkal krátce před porodem pro eXtra.cz.

Od té doby uplynuly dva roky a Bartoš se s Bertíkem snaží trávit každý volný čas. Ostatně na sociálních sítích mu věnuje nejeden příspěvek, v němž vypráví všední i nevšední zážitky z výchovy. Nedávno se například na Facebooku pochlubil, že malý pirát oslavil dvouleté narozeniny, ke kterým dostal mluvicí knížku. "Konečně se mu splnil sen, že na cokoliv ukáže v knížce, tak to mluví," napsal ministr.

Přistiženi při činu

Bartoš se v souvislosti s Bertíkem nedávno také vtipně zamyslel nad tématem konzumace nanuků. "Nevím, jak je to jinde, ale na pirátským táboře jsem si empiricky ověřil, že i děcka mých přátel, kolegyň a kolegů dokáží, nehledě na věk, zkonzumovat libovolný množství nanuků či mražených vod, a to až do té míry, že v součtu pak tyto na rodinném lístku tvoří při zaplacení položku, která v klidu přesáhne kafe, piva a utopence," napsal ministr v příspěvku na sociálních sítích.

Rovnou samozřejmě připojil, jak to mají s mraženou pochoutkou u Bartošů doma. "Havránek to má poladěný doma do té míry, že když už pro ty nanuky z Lidlu leze do ledničky za den neúnosně mnohokrát, a podle mě to ví, tak vytáhne dva, nutí tě si jeden rozbalit a nově si ještě povinně vedle něj sednout a jíst ho s ním," popsal Bartoš a dodal, že společně chyceni, společně odsouzeni. Odkazoval tak na fotografie, kde společně se synkem jí nanuk.

"Taktika dobrá. Neřekneš ani popel, natož pak: Bertíček, dneska už si 'bisi' fakt nedáš, už si jich měl hodně a maminka ohřejvá masíčko. Cive malej šéf," komentoval uznale poslanec strategii svého synka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy