Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Malý Beník slaví rok: Nejobdařenější česká herečka Krejčíková poslala synovi krásný vzkaz

Malý Beník slaví rok: Nejobdařenější česká herečka Krejčíková poslala synovi krásný vzkaz
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
oslava
Kromě toho, že Aneta Krejčíková (28) patří mezi naše nejnadanější herečky, tak dokáže diváka zaujmout i svými přednostmi. Krejčíková je mámou syna Beníka, který oslavil svůj první rok. Herečka se kromě natáčení a práce věnuje své rodině jak může a k narozeninám poslala svému synovi krásný vzkaz.

Aneta Krejčíková rozhodne nepatří mezi matky, které by měly velkou hlavu s kdejakou prkotinou. Svého prvorozeného syna Beníka vychovává jak nejlépe může a fanouškům se snaží ukazovat jen kousek ze svého soukromí.

A dělá dobře. Už se totiž několikrát stalo, že rádoby chytré matky se snažily herečku poučovat o tom, co je pro její vlastní dítě to nejlepší. Ač jsou takové připomínky nepříjemné, tak herečka se je snaží přecházet s grácií.

Tentokrát s lidmi na sociálních sítích sdílela radostnou událost. Beník slavil první narozeniny a jeho maminka na Instagramu ukázala pár fotek z jejich rodinného života a připojila několik dojemných slov.

"Absolutně nechápu, jak se to stalo! Lásko moje obrovská, přeji ti hlavně zdraví. Všechno ostatní spolu zvládneme," napsala krásná herečka. Aneta Krejčíková prožívá v současné době jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Tak jen tak dál!

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy