Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Malý Archie je celý po mamince! Podívejte se na fotku Meghan, když byla ještě miminko

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 46 fotografií
Foto uvnitř
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) jsou novopečení rodiče. 6. května se jim narodil syn, kterého pojmenovali Archie. Fanoušci nyní spekulují, komu z páru je maličký více podobný.

V pondělí 6. května se královskému páru, který tvoří Meghan Markle (37) a princ Harry, narodilo prvorozené dítě. Syna pojmenovali Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Proč ho tak pojmenovali, se dočtete zde.

Poté, co princ Harry a bývalá herečka ukázali miminko světu, fanoušci ihned začali spekulovat o tom, komu je maličký Archie více podobný. Jasně se shodli, že je celý maminka.

Na internetu se objevila fotka zachycující vévodkyni ze Sussexu, když jí bylo sotva pár měsíců. Což příznivce královské rodiny ihned vedlo k prověření, zdali je Archie podobný právě Meghan. A je tomu tak.

Když se porovná fotka novorozeně a snímek, kde je Meghan jako miminko, tak je krásně vidět jejich podoba. A co si myslíte vy? Jsou si opravdu podobní? Podívejte se do fotogalerie a dejte nám vědět svůj názor.

Související články

Další články