Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Malou už nebijeme a Iva (18) se od pasťáku zlepšila! Marian (46) z Výměny svou mladičkou ženu chválí

+ Dalších 10 fotografií
Téměř rok uplynul od osudné chvíle, kdy se kuriózní pár Iva (18) s Marianem (46) zúčastnili Výměny manželek. Dnes už by do toho nešli, ale reality show je v mnohém posunula. O 27 let mladší Iva bývala hodně výbušná, když ji pustili z pasťáku a seznámila se s Marianem. Teď už si ji ale manžel nemůže vynachválit!

Stovky výhrůžek, obvinění z pedofilie a desítky udání na sociálce. Tak vypadal život Ivy a Mariana krátce po odvysílání nezapomenutelného dílu Výměny manželek. Teď už ale pár ze Semil žije opět spokojeným životem.

Především Ivu účast v reality show hodně posunula. Na kameru tehdy přiznala, že svou dvouletou dceru Dominiku občas fyzicky trestala. Tomu už je nyní konec, i když přes plenu prý malá Domča ještě někdy dostane. „Ale jen mírně,“ dušovala se dvojice.

I sám Marian si všiml, že se jeho osmnáctiletá manželka změnila k lepšímu. „Oceňuju hlavně to, že se rychle učí. Některým ženám třeba déle trvá, než se naučí vařit. Ona se opravdu snaží a kouká, jak já to dělám, a něco se ode mě naučí,“ pochvaluje si Marian. „Navíc si myslím, že se opravdu uklidnila. Teď je ještě daleko víc klidná než já,“ poznamenal.

Párečku ze Semil se už za pár dní narodí další holčička. Termín má Iva začátkem srpna a druhá dcera dostane jméno Anetka.

Mohlo by vás zajímat

Další články