Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Malou upírku ze ságy Stmívání byste nepoznali: Mackenzie Foy vyrostla do krásy

Malou upírku ze ságy Stmívání byste nepoznali: Mackenzie Foy vyrostla do krásy
Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
Galerie
Z malého děvčátka se stala nádherná labuť. Mladá herečka Mackenzie Foy (20), která se proslavila v sáze Twilight, kde hrála dceru Edwarda a Belly Cullenových v podání hereckého dua Roberta Pattinsona a Kristen Stewart, velmi dospěla a slaví kulatiny.

Je to už téměř osm let od uvedení filmu Twilight sága: Rozbřesk - 2. část, kde hrála Mackenzie Foy, tehdy ještě jako jedenáctileté děvčátko, dceru Edwarda a Belly Cullenových v roli Renesmee Cullen.

Krásná herečka si lepší start do uměleckých a filmových výšin nemohla ani přát a její herecká kariéra od té doby stále stoupá.

Hvězdný start započala Mackenzie Foy už jako čtyřleté děvčátko

Už od malička měla Mackenzie slušně našlápnuto k hvězdné kariéře. S modelingem začala už ve čtyřech letech a byla tváří mnoha světových značek, jako je Guess, Polo Ralph Lauren, Mattel a Disney

Ještě jako dětská modelka v jednom z rozhovorů uvedla, že by se ráda stala herečkou, její přání bylo vyslyšeno a v roce 2009 její hvězdná herecká kariéra započala. Největší zvrat v jejím životě nastal v roce 2010, kdy si ji filmoví tvůrci vybrali jako jednu z hlavních představitelek do hvězdných filmů ságy Twilight, díky které získala miliony fanoušků po celém světě.

Jejího talentu a neobyčejné krásy si všimli i další tvůrci a Mackenzie si zahrála v mnoha filmových trhácích, po boku největších hereckých es a pod vedením těch nejlepších filmových režisérů. Objevila se ve filmech jako Interstellar nebo Louskáček a čtyři říše, kde si zahrála hlavní roli Kláry.

Kvůli pracovní vytíženosti Mackenzie Foy nikdy nechodila do školy a vzdělávala se domácí formou.

Podívejte se v galerii, jak se krásná a talentovaná herečka Mackenzie Foy změnila.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy