Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Málo známá dcera Bolka Polívky: Šestnáctiletá Mariana roste do krásy, synové se potatili

Manželka Bolka Polívky Marcela Černá doprovodila svého muže s rodinou na premiéru filmu Sucho.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 20 fotografií
rodina

Herec Bolek Polívka s manželkou Marcelou překvapili. Na premiéru filmu Sucho totiž dorazili s nejmladší dcerou Marianou, která se příliš často ve společnosti slavných rodičů neukazuje. Jak ale zachytili fotografové eXtra.cz, dívka roste do krásy.

Když se řekne dcera Bolka Polívky, snad každý si vybaví Annu Polívkovou, která po tatínkovi podědila herecký talent a uchytila se ve filmové a divadelní branži. Málokdo už však ví, že oblíbený umělec má ještě dvě dcery - Kamilu a Marianu. Mladší Mariana se ve společnosti po boku rodičů příliš často neukazuje, tentokrát ale udělala výjimku.

Půvabná dívka dorazila spolu s Bolkem a jeho manželkou Marcelou Černou na premiéru filmu Sucho. Šestnáctiletá dívka má geny po rodičích a roste do krásy, jak zachytili přítomní fotografové eXtra.cz. Mariana, která před časem vyrazila na studia do Kanady, si rodinný večer užívala plnými doušky.

Doporučené video: Rozhovor s Bolkem Polívkou pro eXtra.cz.

Na premiéře nechyběli ani dva synové Bolka Polívky, Jan Boleslav (19) a František Antonín (16). Zejména starší ze dvou mladíků se potatil a vypadá jako Bolek za mlada, jak se můžete přesvědčit v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy