Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

MALL Pay spustil vlastní věrnostní program Odměny

Zdroj: Shutterstock
MALL Pay je služba, se kterou si můžete zdarma odložit platbu za objednané zboží až o 14 dní, Členové klubu Pro Děti na MALL.CZ mají dokonce až 30 dní na prohlédnutí a zaplacení zboží. Všechno si tedy v klidu vyzkoušíte doma a máte spoustu času na rozmyšlenou, zda si chcete nový kousek ponechat. Služba se nyní navíc rozrostla o věrnostní program. Jak ho nejlépe využívat a na co dalšího se mohou zákazníci MALL Pay těšit?

Slevy, doprava zdarma či levnější prodloužená záruka i o 600 Kč? To vše pořídíte za body, které získáte v případě, že využijete MALL Pay při platbě online. Za každých 100 Kč zaplacených s MALL Pay dostanete 1 bod. Na co všechno je můžete využít?

Až 50% sleva

Odměny od MALL Pay nabízí až 50% slevy na vybrané produkty. Jedním z příkladů je robotický vysavač CleanMate, který můžete získat za půlku, pokud použijete 90 nasbíraných bodů. Utratíte-li tedy 9 000 Kč za normální nákupy, můžete si zakoupit zmíněný vysavač o 3 500 Kč levněji. Přijde vám 90 bodů trochu moc? Vzhledem k tomu, že přes MALL Pay můžete nakoupit vše od kosmetiky přes psí granule až po parfémy a oblečení, bodíky se jen pohrnou. Ale ani s menším počtem bodů nebudete mít o slevy nouzi.

Za 30 bodů hodně muziky

Za 30 bodů můžete například získat slevu na prodlouženou záruku v hodnotě 600 Kč. Prodloužená záruka se hodí hlavně v případě, že si kupujete elektroniku od výrobce, se kterým nemáte žádné zkušenosti. Často se hodí i v případě pračky, které mají tendenci kazit se jako na potvoru po skončení 2 leté zákonné záruky. Navíc si můžete prodlouženou záruku s MALL Pay pořídit kdykoliv během 2 let, kdy vám běží normální záruka. Za 30 bodů získáte i dopravu na MALL Point, MALL Box, MALL Shop či Uloženku zcela zdarma. To se hodí třeba na Vivantis.cz, kde byste jinak při nákupu do 2000 Kč zaplatili 49 Kč.

Vyplatí se MALL Pay?

Pokud nechcete platit za nákupy online předem a pak řešit vracení peněz, když vám něco nesedne, tak se služba odložené platby MALL Pay vyplatí. Také pokud finance, které byste jinak utratili, necháte odpočívat na spořicím účtu, kde se vám zúročí. Je ovšem třeba si kontrolovat, jakou slevu za své body skutečně dostanete. Chcete svých 30 bodů vyměnit za 300 Kč při nákupu přepravky pro kočky nebo si raději vezmete slevu v hodnotě 600 Kč a prodloužíte si záruku u nového telefonu?

Související články

Další články