Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Malinká youtuberka Teri Blitzen si splnila sen: Stala se z ní sexy modelka! FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU

Teri je prostě fotogenická.
+ Další 2 fotografie
Nejvlivnější česká youtuberka Teri Blitzen (16) je ztělesněním toho, že i ty nejbujnější sny, o kterých si myslíte, že se vám nikdy nesplní, nakonec přeci jen vyjdou. Každý se této mrňavé brunetce vysmíval, že pošilhávala po modelingu, a teď všem škarohlídům vytřela zrak.

Idol českých teenagerů, vlastním jménem Tereza Hodanová na chvíli opustila svět youtuberů a přičichla k profesi modelky. A že jí to šlo. Cítila se v tom jako ryba ve vodě a na svůj věk vypadala i dost sexy.

A kde že tuto novou modelínu můžete spatřit? Blogerka se v unikátním videu virtuální reality prochází v zákulisí módní přehlídky. A to je jedno, že měří kolem 160 centimetrů.

„Móda mě jako každou holku strašně baví a nabídka zúčastnit se téhle akce spojené s Fashion Weekem mě nadchla. Virtuální realita je budoucnost, a tak pro mě bylo hodně zajímavé sledovat, jak takové video ve virtuální realitě vzniká,“ říká Teri.

Jestli jste si mysleli, že za to dostala pořádný balík, tak se mýlíte. Natáčela zadarmo. Ale oblečení, co má v klipu na sobě, se pro její fanynky stalo takovým hitem, že už je těžko k sehnání. Je poznat, kdo dnes prostě udává trendy, a je jedno, jestli jste mrňaví, vysocí, boubelatí, vychrtlí, modří, růžoví, každý si své sny prostě může plnit.

Mohlo by vás zajímat

Další články