Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Maličký René (6) se vypařil stejně jako Maddie McCann: Možná v tom má prsty stejný pedofil

Maličký René (6) se vypařil stejně jako Maddie McCann: Možná v tom má prsty stejný pedofil
Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
Souvislost
Není to tak dlouho, co vyšetřovatelé v případu zmizení holčičky Maddie McCann přišli s novým podezřelým. Tím je sexuální delikvent z Německa jménem Christian B. A není to jediný jeho velký přešlap. Vypadá to totiž, že má na svědomí zmizení i dalších dvou dětí.

Německý zpravodajský web Bild přišel s možnými souvislostmi s jiným případem. Maddie se pohřešuje 13 let a mluvčí státního zastupitelství v Braunschweigu Hans Christian Wolters myslí, že je dívka po smrti. Zmizela, když jí byly pouhé tři roky, letos by jí tedy bylo 16 let.

Po šestiletém Reném se pátrá 24 let

Podobně, jako zmizela Maddie McCann, zmizel i tehdy šestiletý René Hasee, jen o 11 let dřív. Přesněji v roce 1996. Dnes by Renému bylo 30 let.

I malý René v Portugalsku zmizel beze stopy. Sice na jiném místě a v jiném čase, ale dost blízko tam, kde zmizela Maddie. "Policie vyšetřuje stopy, zda by za zmizení Reného mohl být zodpovědný Christian B. Andreas Hasee, Reného otec, uvedl, že doufal v rychlé rozuzlení zmizení jeho syna. Nemyslí si ale, že by byl René ještě naživu," píše web Bild.

Matka našla jen jeho šaty

René se podle slov rodiny ztratil na pláži. Bild uvádí, že jeho matka Anita z něj na chvíli spustila oči a pak nalezla jen jeho oblečení. Sexuální delikvent Christian by mohl mít na svědomí zmizení ještě třetího dítěte - pětileté Ingy. V květnu 2015 se po ní slehla zem v okrese Stendal západně od Berlína.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy