Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Maličká princezna Charlotte šla poprvé do školky: Z té roztomilosti se vám podlomí kolena

No není nádherná?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Princezna Charlotte (2) šla dnes úplně poprvé do školky. Cestou vznikly opravdu hodně roztomilé snímky malé princezničky, které její rodina zveřejnila na sociálních sítích. Samozřejmě, že Charlotte doprovodila její půvabná maminka Kate (35). Podívejte se do galerie na další fotky. Samou roztomilostí se roztečete.

Britské princezničce Charlotte jsou sice jen dva roky, ale dnes si to poprvé namířila v doprovodu své maminky Kate do školky v Kensingtonském paláci. Maličká Charlotte bude navštěvovat školku Willcocks a byl to pro ni velký den.

Po cestě do mateřské školky maminka Kate pořídila několik roztomilých snímků své dcery, kterou oblékla do červeného kabátku. Charlotte vypadala jako opravdová princezna a směle své mamince pózovala.

Milé snímky následně královská rodina zveřejnila na sociálních sítích a nejenom Britové se mohli zbláznit.

Malou Charlotte vychvalovali do nebes a roztomilostí se mohli roztéct. Princ Harry se svou budoucí manželkou Meghan Markle (36) by si měli také s potomkem pospíšit, protože bývalé herečce už tikají biologické hodiny. Podívejte se do galerie a uznejte sami, že princezna Charlotte je nádherná.

Související články

Další články