Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Maléry Nely Slovákové: Valentýn jak u chudých příbuzných a naprosto hloupé chování

+ Dalších 5 fotografií
Neúspěšná podnikatelka Nela Slováková (30) si opět zadělává na velký problém. Spousta lidí nejenom na sociálních sítích se shoduje na tom, že je zcela v pořádku, pokud se někdo rozhodne strávit určitou dobu v zahraničí a během pandemie koronaviru načerpat sílu ze sluníčka a moře. Zároveň jsou ale toho názoru, že po příjezdu by se měla dodržovat karanténa a všechna hygienická nařízení. Slováková, která se vrátila z dovolené, se dušuje, že je v karanténě, ale lidé jí vyčítají, že porušuje všechna pravidla. Kromě toho, že ji během karantény přijel navštívit partner, hokejista Lukáš Kozák (29), navíc přebírala zásilku jídla bez roušky a její chování je tak krajně nezodpovědné. A jak už to tak u Nely bývá, samozřejmě, že se u toho nezapomněla natočit...

Nela Slováková (30) se nedávno vrátila z Mexika, kam vyrazila se svojí maminkou na pořádnou odpočinkovou dovolenou. Kvůli pandemii koronaviru ale panují přísná hygienická opatření, které musí lidé vracející se ze zahraničí striktně dodržovat.

Po příletu zpět do Česka bezpodmínečně platí pětidenní domácí karanténa a obezřetnost vůči sobě a hlavně vůči svému okolí. Lidé na sociálních sítích jsou velmi všímaví, a proto jim neuniklo, že Nelu přijel navštívit její dlouholetý přítel Lukáš Kozák

O víkendu se totiž slavil svátek všech zamilovaných a pár tak chtěl spolu strávit láskyplné chvíle. Problém je ovšem v tom, že Slováková, která má být po příletu v karanténě, se nyní potkala se svým partnerem, ale ten se coby hokejista setkává s dalšími hráči, což není příliš zodpovědné.

"Neli, ty nemusíš být v karanténě? Já po příletu z Mexika jo. Pořád čekáme na výsledek testu," píší jí lidé na sociálních sítích. Nela v tom ale patrně žádný problém nevidí, a tak si užila svátek zamilovaných po svém.

Oproti ostatním známým osobnostem ale Valentýn Nely Slovákové působil jako od chudých příbuzných od vedle. Nela, která se ráda prezentuje jako žena, která si může dopřát ty nejluxusnější věci, si tentokrát záležet příliš nedala. Zato taková královna plastik Eva Feuereislová, Lela Ceterová nebo moderátorka Jasmina Alagič oslavily Valentýna v mnohem velkolepějším stylu.

Bez roušky pro donášku jídla: Je to vrchol bezohlednosti, píší lidé

Slováková na Instagramu pobouřila tisíce lidí, když si během nařízené karantény šla vyzvednout zásilku s jídlem, a zatímco kurýr měl roušku, Nela Slováková se neobtěžovala ji ani nasadit.

"Má mít pětidenní izolaci, ale následně jde pro objednané jídlo bez roušky. To bereš izolaci zodpovědně jako svoje podnikání. Já i když nejsem v izolaci, tak chodím pro bezpečnost kurýra pro jídlo v roušce, protože tuhle situaci beru vážně, ale chápu, že když tě vychovala máma jako tu nejlepší, co si může k lidem dovolit všechno, jak jsme už několikrát viděli, tak chápu, že ti to nedojde," píše vipbulvarek na Instagramu a lidé se hromadně přidávají.

"A slečna Nela má roušku kde, když má karanténu, a druhá věc. Přijel za ní do karantény Lukáš, který se potkává s jinými hráči," ptají se lidé v komentářích. "Znáte ten pocit, když vám je trapně za někoho jiného," upozorňují lidé také na to, že styl propagace donáškové služby jídla byl v podání Nely tak trapný, že se za něj museli sledující stydět i u sebe doma daleko od slečny Slovákové.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy