Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Málem ubil herečku z Ordinace půllitrem! Teď půjde za mříže na osm let!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Waldemar Malík, který loni v červenci málem zabil herečku Veroniku Zelníčkovou, kterou mimo jiné známe například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, půjde sedět na osm let. Rozhodl o tom Vrchní soud v Praze, který jej obvinil z pokusu o vraždu.

Malík měl se Zelníčkovou údajně přátelské vztahy. S herečkou se stýkal skrz skupinu Anacreon. Později však přestal plnit své závazky a na Zelníčkovou zaútočil v prostorách zkušebny této skupiny. Udeřil ji do hlavy půllitrem, až mu v ruce zůstalo pouze jeho ucho Herečku však rána neomráčila, a tak se začala bránit. Na to konto ji opakovaně udeřil do hlavy lahví a nakonec ji škrtil, aby ji umlčel. Zastavilo ho až když jej herečka kousla do prstu. Ta nakonec utekla. Je s podivem, že už první rána do hlavy herečku nezabila

„Nedokážu si pořád vysvětlit, proč se stala ta první rána. Mrzí mě to, měli jsme dobré vztahy,“ uvedl Malík u soudu. Na svou obranu také uvedl, že měl zvýšený cukr v krvi To potvrdil i soud, neboť pachatel trpí cukrovkou.

To mu ale nijak nepomohlo, protože první rána padla zezadu a další, mířené na spánek, jasně potvrzují, že se jednalo o pokus o vraždu Po incidentu navíc herečce odcizil peněženku s kreditní kartou a hotovostí ve výši deset tisíc korun.

Dále se dopustil podvodu s odcizeným fotoaparátem v hodnotě 61 tisíc korun. Ten prodal v zastavárně za 25 tisíc. Soud byl podle státního zástupce k pachateli ještě dost shovívavý

Související články

Další články