Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Málem Slavíka nemoderoval. Akrobatické kousky se Ondřeji Sokolovi nevyplatily!

Ondřej během moderování Českého slavíka.
+ Další 4 fotografie
Ondřej Sokol (46) předváděl při moderování sobotního udílení hudebních cen Český slavík Mattoni doslova husarské kousky.

Nejenže visel několik minut hlavou dolů a ještě při tom dokázal bavit publikum v sále i diváky u televizních obrazovek, ale chvíli moderoval i na ramenou Vladimíra Polívky, syna herce Bolka Polívky a Chantal Poullain. Původní plán byl ale ještě trochu jiný – a Sokolovi se málem vymstil!

Na generální zkoušce, která proběhla jen pár hodin před zahájením přímého přenosu Slavíků, plánoval moderátor mladému hereckému kolegovi na ramena doopravdy stoupnout! V této pozici ale logicky vydržel jen pár vteřin, než šel nekompromisně k zemi.

Uštědřil si tak dost možná bolestivý pád na tvrdou plochu pódia. Ostatní mohli jen bezmocně přihlížet. „Ondřej měl štěstí, že si něco nezlomil,“ komentoval nehodu jeden z přítomných. Po téhle hrozivě vypadající scénce svůj původní záměr Sokol (46) očividně přehodnotil a o něco „bezpečnější“ variantu jsme mohli vidět v sobotu večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články