Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Málem přišla o oko! Ester Ledecká popsala, co se dělo po zlatém závodě

Jenže i bez make-upu je to kočka.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 26 fotografií
Velký olympijský sen se stal skutečností. Ester Ledecká se ve věku dvaadvaceti let stala sportovní legendou. Zlato získala na lyžích i na snowboardu. To se žádné jiné ženě dosud nikdy nepovedlo. A zřejmě ani nepovede. Co se dělo po triumfu? Ester Ledecká si málem vypíchla oko.

Jihokorejský Pchjongčchang se pro Ester Ledeckou (22) stal zlatým městem. Vytěžila zde dvě zlaté placky. Jihokorejské město ale nemá jen kladné stránky. Jako v každém velkém městě se zde řidiči potýkají se zácpami.

Aby se Ester Ledecká dostala včas na slavnostní ceremoniál, musel řidič porušit několik dopravních předpisů. Jel rychle a hazardoval se zdravím české hrdinky. Ester Ledecká se navíc v autě musela namalovat, protože pro medaili nechtěla jít s brýlemi na očích, které ji proslavily, když v nich dávala rozhovory.

Namalovat se v rychle jedoucím autě byl velký oříšek. „Málem jsem si čtyřikrát vypíchla oko řasenkou, ale nějak to nakonec vyšlo. Stihla jsem se nalíčit. Sice punkově po cestě a není to asi bůhvíjaká nádhera, ale snažila jsem se,“ uvedla Ester Ledecká.

Nakonec si ale oko nevypíchla a mohla převzít druhé olympijské zlato, což z ní činí nesmrtelnou legendu. Šla pro druhé zlato, tak už věděla, co a jak. „Jasně, přesně jsem věděla, kam jít, kam si stoupnout, kde zapózovat,“ řekla Esterka. Škoda, že olympijský program byl časově tak našlapaný. Mohla by jinak stihnout i další lyžařské disciplíny a přidat další úspěchy. To ale nevadí. Ester Ledecká možná přiveze medaili z letní olympiády, kam chce jet zkusit windsurfing.

Související články

Další články