Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Málem přišla o dítě! Andreu (25) v nemocnici označili za schizofreničku!

Málem přišla o dítě! Andreu (25) v nemocnici označili za schizofreničku!
Zdroj: facebook
Andreu Koldovou (25) v poslední době nepotkalo nic hezkého. V dubnu jí zemřel manžel, v červenci ji přepadli. Po útoku byla hospitalizována v mladoboleslavské nemocnici, kde ji označili za paranoidní schizofreničku, která má sklony k alkoholismu a je závislá na drogách. Kvůli tomuto incidentu málem přišla i o svou malou dcerku (20 měsíců).

Andrea byla hospitalizována v mladoboleslavské nemocnici, kde se jí ani trochu nezdálo chování personálu. S příběhem křivě označené Andrey přišel Blesk

„V červenci jsem byla v mladoboleslavské nemocnici hospitalizovaná po přepadení. Chování personálu bylo odlišné od všech předchozích návštěv. Řešila jsme, co se děje,“ uvedla Andrea pro Blesk.cz.

„Tatínek si potom pročítal lékařské zprávy a dočetl se tam, že mám problémy s alkoholem, s drogami. A to vůbec nejhorší, že mám být pacient s paranoidní schizofrenií, a že se s ní léčím,“ dodala mladá žena.

Andrea se hned poté začala pídit, jak se informace do její lékařské zprávy mohly dostat. Podle její výpovědi Ladislav Řípa, ředitel nemocnice, celou situaci naschvál zdržoval. Slíbil, že se celá situace prošetří, ale nic se nestalo. Později ho Andrea znovu kontaktovala a sešla se s ním osobně.

„Pan ředitel ale situaci zlehčoval. Posléze přinesl papír a řekl, že jediné pochybení, které uznávají, je, že moje dcera byla v době mojí hospitalizace v nemocnici také, a to právě kvůli mojí hospitalizaci a ne kvůli tomu, že bych se o ni nedokázala postarat, jak zpráva tvrdila původně,“ popsala Andrea.

Mladoboleslavská nemocnice se k celému incidentu odmítla vyjádřit Andrea sama tvrdí, že by mohlo dojít i k trestnímu oznámení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy