Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Málem došlo na pěsti. Michal Jagelka se v zákulisí pořadu Kolotoč v kuchyni třásl strachy!

Vulgární muž a odhodlané ženy, které si to nedají líbit!
Zdroj: TV Barrandov
+ Další 2 fotografie
Ačkoli je Michal Jagelka ostříleným moderátorem, během natáčení barrandovského pořadu Kolotoč v kuchyni se pořádně orosil na čele. A nejen on, své o tom ví i celý přítomný štáb. Soutěžní týmy si vjely do vlasů, strhla se mezi nimi prudká hádka. Chybělo málo a účinkující by nezůstali pouze u slov!

„Tento díl mě jako moderátora fakt dostal. Už od začátku jsem cítil, že je tam silné napětí mezi holkami ze Slovenska a týmem z Česka s rázným mužem v čele. Ten dokázal být, mírně řečeno, celkem dost ostrý i na členky vlastního týmu,“ prozradil Michal Jagelka.

Již od začátku natáčení bylo ve studiu pořádné dusno, atmosféra houstla a na obou stranách se pro ostrá slova nešlo daleko. Ačkoli se Jagelka už setkal s kdečím, tentokrát to byla i na něj pořádně silná káva.

„Hodně křičení, vulgarismy, no, zkrátka i na mě už to bylo přes čáru.“

Když se blížilo natáčení do finále, emoce se již nedaly udržet na uzdě a došlo k nečekané hádce.

„Stalo se to při hodnocení jídla, kdy už jsem byl ve své šatně. Koukám na monitor a říkám si: ‚Sakra, to je síla, to už by mohlo stačit!‘ No, nebralo to konce a došlo tam k opravdovému konfliktu, kdy jeden z týmu chtěl dokonce opustit studio a už jsem měl strach, že dojde i k fyzické inzultaci. Museli jsme to pak urovnávat na chodbě a málem se volala ochranka. To se moderátor zapotí!“ zavzpomínal na hrůzné chvilky Michal Jagelka.

Tento díl Kolotoče v kuchyni, kdy si soutěžící rozhodně nebrali servítky, můžete vidět již tuto sobotu na TV Barrandov od 12.45.

Související články

Další články