Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

MALÉ ZRŮDY: Děti nastrkaly fence do tlamy zapálené petardy, výbuch jí zlomil čelist!

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
odporné týrání
K odpornému případu týrání zvířete došlo v Paraguayi. Skupina dětí se rozhodla si nechutným způsobem zpestřit vánoční svátky. Děti fence do tlamy nastrkaly zapálené petardy a sledovaly, co se bude dít. Jen o pár vteřin později přišel výbuch, který fence roztrhal tlamu a zlomil čelist. Statečná fena bojovala a přežila, případ teď hýbe celým světem.

Fenka si díky zlomyslným dětem prošla peklem. Zkrvavená a vysílená se dostala do rukou veterinářky Dalie Benitez, ta udělala co mohla a fenka je nyní v útulku Celesty Florentin Aponte, která její případ zveřejnila na sociálních sítích Ten se stal okamžitě virálním a sdílí ho lidé ze všech koutů světa.

Děti fenku odchytily v centru města San Lorenzo. Nejeden by čekal, že si jí budou chtít jen pohladit, jak to děti dělávají, opak byl ale pravdou. Fence do tlamy nastrkaly petardy a pozorovaly výbuch. Vážné zraněné zvíře má velké štěstí, že tento odporný čin přežilo.

Fenka je momentálně v rekonvalescenci u Celesty Florentin Aponte. Ta často sdílí pokroky léčby. Musela se potýkat i s falešnou zprávou, která hlásala, že je fenka po smrti. Na tuto mylnou informaci Celesta zareagovala příspěvkem, ve kterém prohlásila, že je fenka naživu a ve stabilizovaném stavu. Jako důkaz přidala fotky, na kterých má fenka k čelisti připevněnou kovovou konstrukci. Stejně jako v předchozích příspěvcích požádala veřejnost o to, aby se za fenku modlila.

Lidé na sociálních sítích volají po spravedlnosti. Nízký věk podle nich děti neomlouvá v případě, že udělali něco tak strašného.

Související články

Další články