Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Malé stvůry plné nenávisti: 8 dětských vrahů, kteří vám naženou hrůzu

Všechny tyto děti zabíjely…
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Pokud je někdo schopný zavraždit člověka nebo dítě, je to otřesné, ale pokud je vrahem dítě, je to hodně znepokojující. Na první pohled nevinná malá stvoření, která však zabíjela! Každé z dětí bylo ve věku, kdy si mělo hrát s panenkami nebo vláčky a běhat po lese. Tyto děti měly však úplně jinou zábavu. Zabíjely!

- Robert Thompson a Jon Venables

Psal se rok 1993, kdy desetiletí kamarádi Jon Venables a Robert Thompson odlákali ze supermarketu v městečku Bootle dvouletého Jamese. Mučili ho, do očí mu kapali modrou barvu a na železničním náspu utloukli dítě k smrti kusy cihel a železnými tyčemi. Jejich čin pobouřil veřejnost natolik, že byla v Británii snížena hranice trestní odpovědnosti. Chlapci tedy byli souzeni jako dospělí.

- Alex a Derek Kingové

V roce 2001 se život dvou bratrů navždy změnil. Teprve 12letý Alex a 13letý Derek Kingové usmrtili svého otce baseballovou pálkou a následně zapálili celý dům, aby zamaskovali stopy. Nakonec však byli oba odsouzeni za vraždu prvního stupně. Stali se tak prvními dětmi ve státě Florida, které byly odsouzeny za vraždu. Nakonec si oba odseděli pouhých 8 let.

- Cristian Fernandz

Cristan Fernandez je opravdu velké kvítko. Nejdříve znásilnil svou malou sestřenici, které bylo teprve 5 let, poté spáchal ještě horší čin. V roce 2010 neudržel svou agresi a rozdrtil hlavu svému mladšímu bráškovi o knihovnu. Jeho matce za tento čin hrozí přes 30 let vězení a Cristianovi až doživotí.

- Jesse Pommeroy

Chlapec měl poprvé oplétačky se zákonem ve čtrnácti letech, kdy sexuálně týral několik mladších chlapců. Ani nápravné zařízení mu však nepomohlo. Po nějaké chvíli ho mučení tolik nevzrušovalo a přešel na větší kalibr. Rozhodl se, že prostě bude zabíjet.

- Amarjeet

Indický chlapec nejdříve zavraždil své dvě malé sestry, kterým bylo pouhých pár měsíců. Tuto hrůznou událost se matce vraha podařilo ututlat. Když však měl Amarjeet možnost vraždit potřetí, policie ho dopadla. Rozdrtil hlavu cihlou malé holčičce ze sousedství. Byl poslán do vězení, kde si odpykává trest. V 18 letech má putovat do psychiatrické léčebny.

- Joshua Phillips

Joshua ve svých 14 letech zavraždil teprve osmiletou holčičku Maddie Clifton. Ta se se však našla až po týdnu vraždy v jeho nafukovací posteli v dětském pokojíčku. Umlátil ji pálkou, protože mu vadilo, jak Maddie pláče, a její vzlykání ho rozčilovalo. V roce 1984 byl odsouzen na doživotí a z vězení se už nikdy nedostane, naštěstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články