Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Malé pirátstvo Ivana Bartoše je po tátovi: Syn Bertík, který slaví 8 měsíců, je k sežrání

Malé pirátstvo Ivana Bartoše je po tátovi: Syn Bertík, který slaví 8 měsíců, je k sežrání
Zdroj: Se souhlasem Ivana Bartoše/koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Roztomilé dítě
Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš (41) se na svých sociálních sítích velmi často chlubí svým synem, který dostal netradiční jméno Bertram. S manželkou Lydií Frankou Bartošovou (38) jsou spokojená rodinka, o čemž se můžete sami přesvědčit v galerii.

Ivanu Bartošovi a jeho ženě Lydii se malý Bertram narodil 4. srpna 2020. Tuto radostnou novinku sdílel Bartoš ihned na své sociální sítě a pochlubil se prvorozeným synem, který právě stihl oslavit půl roku. Děti původně pár neplánoval, protože Lydia má z předchozího vztahu čtrnáctiletou dceru Amélii, ale podle jejích slov došlo u Bartoše jednoho dne k obratu. „Po svatbě mě viděl, jak si hraju se synem kamarádky, koukal na mě překvapeně. ‚Ty bys ještě chtěla dítě?‘ Vypadal, že došel k nečekanému prozření,” vyprávěla před časem Lydie podle webu OnaDnes.cz.

Zároveň ho prý ujistila, že i když spolu nebudou mít dítě, bude jejich vztah krásný, ale na druhou stranu zůstane svým způsobem panenský. „Kdežto s dítětem je možné zažít legraci i další druh lásky, která stojí za to,” dodala.

Jméno pro dítě nebylo jisté

Webu eXtra.cz Bartoš krátce po narození syna prozradil, že byla ve hře i jiná jména, než právě Bertram. „Mně se například líbil Vincent. Toho ale má blízká kamarádka mé ženy, tak by se to pletlo. Ve hře byl i Bartoloměj, což je v češtině Bartoš. Bartoš Bartoš by ale bylo dost divný. Bert se nám líbí nejen kvůli původu jména,” vysvětloval.

Ivan Bartoš, který stojí za zrodem politické strany Piráti, si Lydii vzal v listopadu roku 2015. Pro web OnaDnes Lydie rovněž prozradila, že jakási jiskra mezi ní a Bartošem nepřeskočila hned, ale chvilku jim to trvalo. V roce 2017 dokonce Lydie prozradila, že Bartoš není tatínkovský typ a „spíš s respektem přijímá onoho tvora, který je mu neznámý a podivný.” Je vidět, že od té doby rapidně změnil názor.

Pro eXtra.cz také Bartoš prozradil, že svou ženu skutečně obdivuje. „Lydii miluju a obdivuju za spoustu věcí, které prožila i před tím, než jsme se potkali. Pro mě je důležité, že jsme to celé prošli, stejně jako jiné radosti a strasti, opět jako partneři,” nechal se slyšet a nyní se může již půl roku spokojeně radovat z chlapečka.

Podívejte se v galerii, jak jde čas s potomkem Ivana Bartoše.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy