Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Malé lásky: Životní restart ve čtyřiceti! Dítě jako smysl života

V dokureality série Malé lásky mohou diváci nahlédnout na nezapomenutelné okamžiky vybraných maminek. Jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, které zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře porodního sálu, kde každá z rodin poodhalí svůj příběh.

Už dnes se na TV Nova můžete těšit na první díl dokureality Malé lásky Diváci budou sledovat celkem tři příběhy zrození života. Jedním z nich je i příběh budoucí maminky Bohuslavy, která ztratila svou velkou lásku a teď se těší na nový život s miminkem. Bude na něj ale sama. Velkou oporu naštěstí našla ve své sestře, která ji doprovodí i na porodní sál.

Paní Bohuslava obětovala část života svému milovanému partnerovi, o kterého pečovala během jeho vážné nemoci. Bohužel zemřel, takže si spolu nesplnili sen mít potomka. „Když partner zemřel, tak se mi rozpadl celý život. Rozhodla jsem se pro životní restart a do dvou let jsem byla těhotná,“ říká se slzami v očích paní Bohuslava.

Štěstí z početí ovšem provázely i chmurné chvilky. „On mi řekl, že to dítě nechce,“ popisuje reakci svého tehdejšího partnera. „Já jsem otci dítěte dodneška neřekla, že jsem si to dítě nechala. Podle mě to stále neví,“ doplňuje budoucí maminka.

Dozví se nakonec otec miminka, že se mu narodilo dítě? Bude to holka nebo kluk? Dozvíte se už dnes ve 21:40 na TV Nova.

Malé lásky každou středu ve 21:40 na Nově

Související články

Další články