Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Malé lásky umí zaskočit diváka: Kouřící matka je 14 dnů po porodu znovu těhotná

+ Dalších 7 fotografií
Reality show Malé lásky (TV Nova) umí zaskočit i otrlého diváka. V posledním díle všechny zaskočila matka Kinga. Totálně šokovala porodní asistentku, když jí řekla, kolik cigaret při těhotenství vykouřila. A to zdaleka není všechno.

Ve středu večer jste na TV Nova mohli sledovat osud matky Kingy a jejího přítele Štefana. To, co Kinga před kamerou předvedla, naštvalo spoustu maminek. Samotná porodní asistentka zůstala doslova v šoku, když zjistila, kolik cigaret Kinga denně vykouří!

Nastávající maminka Kinga pochází z Polska, ze kterého se odstěhovala před devíti lety. Budoucí tatínek Štefan je zase Slovák. Jejich seznámení bylo neobvyklé, stejně jako průběh příchodu jejich prvního potomka. Tenhle pár se seznámil na Valentýna, ale Kinga byla v té době ještě s úplně jiným partnerem. Ten samozřejmě začal žárlit, že se jeho přítelkyně baví a stýká s někým jiným. Žárlivé scény nezůstaly jen u slov a bývalý přítel na Kingu vztáhl ruku. Ta si tohle chování nenechala líbit a odešla od něj ke Štefanovi, se kterým je dodnes – psali jsme ZDE.

Po natáčení pořadu ale Kinga šokovala ještě jednou. V rozhovoru s redaktory TV Nova přiznala, že je znovu těhotná. Podle svých slov znovu otěhotněla jen 14 dnů po porodu, který jste mohli sledovat v reality show Malé lásky – celý díl show najdete ZDE.

Související články

Další články