Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Malé lásky: Potkali se v blázinci, teď mají 7 dětí a čekají osmé!

Tohle bude opravdu zajímavý příběh.
Už dnes večer startuje oblíbená reality show Malé lásky, která je plná emocí, napětí, ale i bolesti a očekávání. Diváci vedle štěstí, které přichází spolu se zrozením nového života, uvidí také těžké chvíle, se kterými se musí vyrovnávat rodiče. Tento díl bude hodně ostrý. Jeden z příběhů totiž vezme za srdce snad každého diváka. O co půjde?

Už dnes večer diváci TV Nova uvidí další dojemné příběhy dokureality Malé lásky. Monika a František se seznámili při pobytu v psychiatrické léčebně – oba se pokusili o sebevraždu.

„Prostě jsem jednoho dne zjistila, že už nemůžu, a utekla jsem. Bylo mi jedno, že mám děti,“ svěřila se Monika. Podobně na tom byl její manžel: „Znal jsem jen jednu cestu, jak z toho ven. Sáhnout si na život.“

Příběh těchto manželů je plný životního utrpení, nesnází a také veliké lásky. Dohromady mají sedm dětí a čekají svoje první – osmé. Nakonec je z nich veliká, dobře fungující rodina, kde se sedm navzájem cizích dětí učí spolu vycházet.

Jak zvládnou příchod osmého dítěte? Diváci se dočkají krásného vyznání lásky i dramatického řešení hádek dětí na dálku.

Už dnes večer ve 21:40 na TV Nova.

Mohlo by vás zajímat

Další články