Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Malé lásky: Martina a Tomáš se seznámili jako bezdomovci, teď je z nich pětičlenná rodina

Zdroj: tv nova
Malé lásky
Na televizní obrazovky ve středu opět zamířil emotivní pořad Malé lásky. Porodit v plzeňské nemocnici před kamerami se rozhodla Martina (27) s partnerem Tomášem (28). Rodiče novorozených dvojčátek se svěřili s dojemným příběhem z jejich životů. V minulosti totiž neměli žádný domov.

Martina a Tomáš se s diváky pořadu Malé lásky podělili o jejich minulost. Oba totiž byli bez domova a žili na ulici. "Nechodil jsem do práce a dělal jsem jenom blbosti," svěřil se Tomáš. Maminka Martina na tom byla podobně. "Pohádala jsem se mamkou, tak mě poslala pryč," objasnila s tím, že užívala návykové látky. "Drogy ničí důvěru," dodala Martina, která má už jednu dceru.

Partneři se seznámili na charitě, kde se do sebe zakoukali. "Mysleli jsme si, že to skončí jen jednou nocí. Zjistili jsme ale, že to bude asi napořád," vzpomínali rodiče, kteří jsou spolu již pět let. Oba se shodli na tom, že jejich minulost byly muka. "Když je člověk na ulici, tak si uvědomí, co všechno má a co může mít. Spoléháte jen sami na sebe a nemůžete nic plánovat," objasnila Martina s tím, že dnes je na jejich společný život hrdá. "Když je člověk v normálním životě, tak je to úžasný a vážíte si každého dne, který máte," dodala.

Martina a Tomáš žádné děti neplánovali. Osud jim ale nadělil rovnou dvojčata. "Že jsem těhotná, jsem se dozvěděla čtrnáct dnů po pohřbu mojí maminky, která zemřela na rakovinu," řekla Martina, která se nyní pyšní holčičkou Haničkou a chlapečkem Tomáškem. Ty přivedla na svět císařským řezem. "Přeju si, aby naše děti měly to, co my jsme pořádně neměli," ukončila maminka.

Související články

Další články