Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Malé lásky jsou zpět na televizních obrazovkách: Komplikace u Soni a nevhodné otázky Aleniny dcery

Sestřičky si budou muset poradit s paličatou rodičkou.
Zdroj: TV Nova archiv
Malé lásky
Ve středu televize Nova odvysílala nový díl reality show Malé lásky. Do plzeňské fakultní nemocnice tentokrát zavítaly maminky Soňa, Alena a Marie, které se s diváky podělily nejen o svůj zážitek z porodu, ale také o životní příběh.

Před pětatřiceti kamerami se na porodním sále objevily tři odvážné matky. Během sledování Malých lásek diváci prožívali nečekané porodní komplikace, dohady mezi matkou a dcerou nebo neposlušnou maminku, která nedala na rady lékařů.

Problém s kontrakcemi

Porodit svého potomka před kamerami se rozhodla již trojnásobná maminka Soňa (34). Tu doprovázel její muž Josef (43). K dcerám Veronice a Elišce si z porodnice přivezli malého Dominika. Třetí porod se bohužel neobešel bez komplikací. V průběhu mamince totiž zpomalily kontrakce a Soňa tak začala být ve stresu. Vše ale nakonec dobře dopadlo a chlapeček se narodil živý a zdravý.

Starší dcera provokovala

Na porodní sál dorazila Alena se svou dcerou Kateřinou a jejím přítelem Radimem. Na maminku však měla dcera podivné otázky. "Ježišmarja, vyflusni ji už. Už ti teče mléko?" zeptala se nevině. To však Alenu vytočilo. "Prosimtě, ty máš starosti. Můžeš mlčet?" odvětila. Dcera však pokračovala dále v poznámkách. "Tam na konci chodby někdo heká, jako kdyby souložil," řekla Aleně, která se připravovala na svůj vlastní porod.

Během náročného porodu byl přítel Kateřiny v šoku z křiku její matky. "To je normální?" zeptal se udiveně. Na to Kateřina jen přikývla a dodala, ať si Radim zkusí strčit dvě ruce do zadku. Malá Františka se narodila bez komplikací a spokojený tatínek si nezapomněl udělat pár snímků své čerstvě narozené dcery.

Dlouhé čekání

Mezi vyzrálými ženami se objevila také mladá maminka Marie. Ta dorazila na porodní sál a prozradila, že již několik hodin necítila žádné pohyby své nenarozené holčičky. Vyšetření naštěstí ukázalo, že je miminko v pořádku. Maminka však prožívala muka. Do ohně přilil i její přítel, který neuměl vyplnit vstupní formulář. Rodička se neubránila smíchu nad nechápajícím mužem. Ten ji ale později přešel a vyčerpaná Marie už nechtěla slyšet ani rady porodní asistentky. I přes dlouhé trvání se ale i Marie dočkala své již druhé dcerky Rozálie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy