Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Malé lásky: Itálie na porodním sále

Už dnes večer startuje oblíbená reality show Malé lásky, která je plná emocí, napětí, ale i bolesti a očekávání. Premiérový díl odstartuje na TV Nova. Diváci vedle štěstí, které přichází spolu se zrozením nového života, uvidí také těžké chvíle, se kterými se musí vyrovnávat rodiče. Jaký bude první díl?

Své o tom ví první pár Šárka a Dušan. Šárka má jednu dceru, ale tohle už je celkově její páté těhotenství. Početí vysněného potomka provázely komplikace od začátku do konce, maminka několikrát samovolně potratila.

Nakonec se zadařilo až díky umělému oplodnění. Že ale nebude ani tohle těhotenství bezproblémové, se ukázalo záhy: selhání ledvin, operace slepého střeva, potíže s placentou, příliš malá hmotnost dítěte.

Rodiče tak pevně doufají, že porod proběhne v pořádku a pokud možno bez hádky. Právě na jejich neustálé hašteření se diváci pořadu mohou také těšit: „Tohle není harmonický vztah, tohle je Itálie,“ říká o vztahu Dušan. „Pohádáme se ráno, přes telefon, a pak to pokračuje večer, když se vrátí z práce,“ prozradí Šárka.

Jak rodiče zvládnou porod? Ustojí budoucí tatínek nápor a strach o miminko? „Si tě vychutnám, až budu rodit,“ hrozí maminka.

Malé lásky startují už dnes ve 21.40 na Nově!

Související články

Další články