Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Malé lásky: Budoucí babička porodila 11 dětí, u příchodu vnoučete bude pomáhat

Už ve středu se v dokumentární reality show Malé lásky mohou diváci těšit na nejmladší maminku této série. Teprve devatenáctiletá Nikola přivede na svět svému o tři roky mladšímu příteli Patrikovi prvního potomka. Velmi tichý pár doplňuje energická maminka Edita, která šokuje porodní asistentku počtem svých potomků.

Nikola porodí dítě o tři roky mladšímu partnerovi Patrikovi. V pořadu Malé lásky jí bude velkou oporou Patrikova maminka Edita, která má sama s porody spoustu zkušeností. „Já vím, co to je, já jsem porodila jedenáct dětí, proto si mě vybrali, abych tu byla, že mám zkušenosti,“ přiznává Edita šokované porodní asistentce, kterou zajímá, v jakém věkovém rozpětí má budoucí babička své potomky od sebe.

„Já je mám po roce, tady Patrik je pátý. Teď mám doma nejmenší a tomu je rok a půl. Už jsem i babička dvou vnoučat, tohle bude třetí. U nejstarší dcery jsem byla také u porodu,“ popisuje svou velkou milující rodinu Edita.

Budoucí maminka Nikola ale takové štěstí neměla. Její matka se jí do porodnice ani neozývá. „Nikola neměla tu lásku od maminky, kterou měla mít. Až tady u nás zažívá lásku. Co je to držet nebo podpořit,“ smutně přiznává Edita rodinnou situaci své budoucí snachy, kterou, jak sama říká, vnímá jako svoji dceru. „Se svojí maminkou si nerozumím, od čtrnácti let s ní nebydlím. Já od svých čtrnácti nemám ženu, ke které bych mohla vzhlížet. Bydlela jsem po kamarádkách nebo u bývalého přítele,“ přiznává Nikola.

Související články

Další články