Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Malé děti z Blanska nastříkaly psovi do očí SAVO. Jaký trest jim navrhujete?

Tak dopadl pejsek po útoku tří dětí.
Zdroj: Facebook.com
Tři malí kluci napadli v Blansku v ulici Antonína Dvořáka pejska. Do očí mu nastříkali Savo a pak vzali klacek a prorazili mu lebku. Z místa činu pak utekli. Jaký trest jim navrhujete?

Tři malé děti k sobě pejska zavolaly s tím, že si s ním chtějí hrát a pohladit ho. Když k nim maličký pražský krysařík dorazil, tak mu do očí nastříkaly Savo a praštily ho klackem tak silně, že mu prorazily lebku – psali jsme o tom ZDE.

„Pejska venčila moje kamarádka a kamarád. Nebyl puštěný na volno, ale na čtyřmetrovém vodítku. Trojice kluků si s ním chtěla hrát a hladit ho. Mohlo jim být tak dvanáct, třináct let. Pak mu zničehonic stříknuli do očí nějakou žíravinu. Na veterině mi řekli, že to asi bylo Savo. Udeřili ho ještě do hlavy klackem, co si přinesli. Má poleptané jedno oko a uši. O druhé oko zřejmě přijde a může mít poraněný také mozek,“ uvedla pro denik.cz majitelka pejska.

Otázkou je, zda má smysl nějak pátrat po viníkovi, když dětem se stejně nic nestane, protože jsou nezletilé.

Každopádně policie zatím neví, které děti bestiální útok spáchaly. A co jim vzkazují lidé v Česku? Nejraději by dětičky trestali dle zákona zub za zub. Děti by prý samy měly poznat, co dělá s očima takové Savo.

A jaký trest by přišel adekvátní vám? Pište náměty do diskuze pod článkem.

Související články

Další články