Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Malajsijské aerolinie mají další problém: Cestující v letadle znásilnil stevard této společnosti!

Laura Bushney
Zdroj: reprofoto Channel Seven

Australanka Laura Bushney (26) využila 4. srpna leteckou společnost Malaysia Airlines, když chtěla navštívit svého přítele v Paříži. To ještě netušila, že bude během letu z Kuala Lumpur na palubě znásilněna

Laura nastoupila do letadla a po třech hodinách letu si chtěla odpočinout. Šla do řady 81, kde byla volná sedadla, a natáhla se. Když jí stevard Mohammed Bin Rosli Ab Karim (54) přišel říct, že do přistání v Paříži zbývá ještě devět hodin, sedl si na sedadlo k ní, chytil ji za nohy a začal se o ni třít. "Požádala jsem ho, aby mi přinesl něco k pití, aby šel pryč. Jenže když se vrátil, sedl si mi na nohy a cítila jsem, že má erekci. Pak mi strčil ruku pod kalhotky a prstem zajel do vaginy. Všechno se stalo tak rychle, že jsem se ani nestačila bránit," svěřila se zničená Laura televizi Channel Seven. To už měla žena připravený mobil a všechno si nahrála.

Po chvíli se svěřila spolucestující Sophii Lachance, která seděla v řadě 88. "Viděla jsem její tvář plnou slz, řekla mi doslova, že ten muž ji znásilnil prstem," řekla Sophie, která okamžitě zalarmovala personál v letadle. Ten Lauru přesunul do první třídy, kde s ní hovořil kapitán.

Na letišti v Paříži už na stevarda čekala policie, která Lauru vyslýchala a podrobila ji důkladnému vyšetření a odebrala vzorky DNA. I když muž svého činu později litoval a tvrdil, že ji nikdy nechtěl znásilnit, hrozí mu až patnáct let vězení, pokud se prokáže obvinění pasažérky.

Podívejte se na ukázku, kterou žena natočila na mobil.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=00xXtgO6s8o}}

Související články

Další články