Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Maláčová provokuje z dovolené: Měla bys jít spíš na nucené práce, zuří lidé

Maláčová provokuje z dovolené: Měla bys jít spíš na nucené práce, zuří lidé
Zdroj: Se svolením Jany Maláčové
+ Další fotografie
Dovolená

Volby do Poslanecké sněmovny jsou téměř za rohem a politici mají poslední šanci odpočinout si na dovolené. Toho využila i ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Sociální demokratka vyrazila s rodinou do Portugalska krátce poté, co se účastnila inspekčních kontrol ve firmách. Majitelé si tak mohou alespoň na pár týdnů také odpočinout.

Ministryně Jana Maláčová se ještě nedávno s Matějem Stropnickým zúčastnila kontroly inspektorů práce a cizinecké policie v jedné z firem v Krupce na Teplicku. Za fotky, které zveřejnila na sociálních sítích ale následně sklidila tvrdou kritiku. Podle řady právníků totiž neměli na akci co dělat, protože nejsou pracovníky cizinecké policie ani pracovního úřadu.

Maláčová ale očividně rychle hodila kritiku za hlavu a odletěla i s rodinou k moři. Pro dovolenou si vybrala Portugalsko, které je proslulé překrásnými plážemi. "Vymodlená dovolená," uvedla Maláčová u jedné z fotografií na Instagramu.

S inspekcemi nepřestane

Přestože se v diskuzi objevily přející příspěvky, někteří komentující si neodpustili mnohdy drsnou kritiku. "Zasloužená? Za ty dluhy bys měla jít na nucený práce, krávo," vzkázal Maláčové, která je přezdívaná "Venezuela", jeden z uživatelů s anonymní přezdívkou.

Sociální demokratka si posměšnou přezdívku "Venezuela" vysloužila přirovnáním k latinskoamerické zemi, která zažila ekonomický sešup za vlády prezidenta Huga Cháveze. Právě k tomuto období odkazuje posměšné označení, které kritici Maláčové opět vytáhli v souvislosti s její účastí na inspekcích.

Majitelé firem si ale nyní mohou alespoň na chvilku odpočinout. Maláčová totiž avizovala, že se inspekcí hodlá se Stropnickým i nadále účastnit. Jakmile se vrátí z dovolené, zaklekne tedy nejspíš na firmy znovu.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy