Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Malá Vlaďka záhadně zmizela: V sobotu se po ní úplně slehla zem!

Pohřešovaná dívka
Čtrnáctiletá Vladimíra Machovcová ze Šumperska odešla ven s kamarády a už se nevrátila domů. Od sobotního večera se pohřešuje, nemá u sebe ani mobilní telefon. Zoufalá maminka prosí všechny o pomoc, po dívce od neděle pátrají i policisté.

V sobotu odpoledne odešla čtrnáctiletá Vladimíra Machovcová ven s kamarády. Zpátky z města domů už ale nepřišla. K smrti vyděšená maminka ještě tentýž den zalarmovala policii, která v neděli po dívce vyhlásila pátrání.

Vlaďka měří 148 centimetrů a vypadá na 14 až 16 let. Je střední postavy, vlasy má černé a oči hnědé. Na hlavě nosí černobílé brýle. Pochází ze Šumperska v Olomouckém kraji.

Školačka u sebe nemá ani mobilní telefon a doposud se ji nepodařilo najít. Když v sobotu odcházela, měla na sobě hnědou bundu s kožešinou na kapuci, delší černou mikinu, černé legíny a na nohou cihlově zabarvené tenisky.

Policisté teď žádají veřejnost o pomoc. Pokud máte o Vlaďce jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na tísňovou linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články