Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Malá Uzlinka z komedie Pelíšky vyrostla k nepoznání: Takhle se na ní podepsal čas!

Sylvie Koblížková se hodně změnila!
Zdroj: Facebook, divadlofilm.cz
+ Dalších 18 fotografií
Pro Sylvii Koblížkovou (32) to byla první a poslední velká role. V nejlepší novodobé české komedii Pelíšky ztvárnila malou školačku Uzlinku. Když se objevila na velkém plátně, bylo jí teprve 14 let. Čas neúprosně běží a vyhnout se mu nedokázala ani Koblížková. Jak dnes vypadá?

Uzlinka musela ve filmu Pelíšky snášet šílenosti svého komunistického otce a zamilovaného pubertálního bratra. Její představitelka Sylvie Koblížková neměla tehdy žádné přehnané představy, že ji role v oblíbené komedii vystřelí do hereckých výšin. Tak jako desítky dalších, i ona se nakonec zařadila do zástupu zklamaných dětských herců a začala se živit jinak.

Koblížková chvíli pracovala jako barmanka a vystudovala manažerskou školu. Když však přišla nějaká filmová nabídka, nebyla rozhodně proti. Hrála v již ukončených seriálech Rodinná poutá a Velmi křehké vztahy. Dokonce se z ní na čas stala i divadelní herečka, objevila se třeba ve hrách Postel plná cizinců, Eskymák z Amsterodamu a několika dalších.

Ačkoliv jsme o mladé herečce už dlouho neslyšeli, je klidně možné, že se jí i ve dvaatřiceti letech po herectví zasteskne a v nějaké roličce se ještě objeví. Diváci by ji určitě rádi znovu viděli.

Mohlo by vás zajímat

Další články