Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Malá škola v České republice začala pomáhat velké škole v Africe: A začaly se dít věci!

Spolek Wakitaka vznikl díky myšlence žáků základní školy Zličín za účelem podpory dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě. Jeho cílem je umožnit dětem „tam“ dosáhnout kvalitního a úplného základního vzdělání bez pocitu závislosti na druhých a pomoci dětem „tady“ pochopit důležitost vzájemné odpovědnosti mezi různými kulturami a národy. Snaží se u všech zúčastněných posilovat potřebu lidské sounáležitosti a motivovat je k přirozenému všestrannému růstu.

Již osmým rokem vás zveme na unikátní charitativní akci s názvem Spolu pro Wakitaku, který nejlépe vystihuje realitu. Prostory jsou zapůjčeny zdarma, účinkující vystupují bez nároku na honorář, vše potřebné zařizují dobrovolníci na vlastní náklady, věci k prodeji jsou darovány či placeny příznivci a odměnou všech, kteří se na události podílejí, je hřejivý pocit smysluplné činnosti. 100 % výdělku je uloženo na transparentní účet 777943737/2010, z něhož jsou veškeré finanční prostředky použity pro děti školy Wakitaka v Ugandě.

Benefiční happening pro ugandské děti školy Wakitaka s názvem SPOLU PRO WAKITAKU, DENÍK 2016 vypukne 20. listopadu v Malostranské besedě, konkrétně v Trick baru ve druhém patře.

A na co se můžete těšit? Celá akce se odehraje mezi 15. a 18. hodinou a na své si přijdou všichni hosté.

Sváťovo divadlo zahraje loutkovou pohádku O Koblížkovi. Poslechnete si dívčí popovou kapelu TBeeGirls, můžete se podívat na irský step, nakoupit dárky z místních dílniček a samozřejmě dojde i na mlsání.

Související články

Další články