Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Malá princezna a velký bojovník: Monika Bagárová zachytila sladký moment otce a dcery

Malá princezna a velký bojovník: Monika Bagárová zachytila sladký moment otce a dcery
Zdroj: IG: @bagarovamonika
+ Dalších 13 fotografií
kouzelné
Jeden z nejkrásnějších momentů se podařilo zachytit novopečené mamince Monice Bagárové (25). Vyfotila dcerku Rumiu, jak spí naproti svému tatínkovi Makhmudu Muradovi. A to nejroztomilejší je, že nebojácného MMA zápasníka drží celou malou ručkou za prst.

Monika Bagárová se ráda pochlubí na sítích tím, jak je malá Rumia sladká a člověk by se na ni mohl dívat hodiny bez toho, aniž by ho to omrzelo. Nedávno se pochlubila snímkem společné spokojené rodiny a ve středu přidala fotku, kde Rumia a Muradov spí společně na posteli.

Vděk blízkým a obdiv všem matkám

Monika už několikrát přiznala, že je mateřství občas náročné, ale Rumia je hodná, pravidelně jí a spí. Občas si samozřejmě popláče, jako každé miminko. "Ruminka krásně roste, hodně papá, ráda si povídá a mazlinkuje se, občas usíná u muziky a jak jinak než na rukou. Hlavně že jsem dělala frajerku, že moje miminko bude hezky spinkat v postýlce. No to určitě," směje se Monika a myslí tím fotku, kde je dcera v jejich posteli.

Dcera pojmenovaná po zápasníkově babičce drží na fotce svého otce za prst celou rukou. U příspěvku se Monika rozepsala i o tom, jak mateřství zvládá. "Je to obrovská a krásná změna života, ale občas je to prostě hodně náročné a já jsem vděčná za svoji rodinu, lásku a přátele, kteří nám pomáhají a jsou stále nablízku," děkovala Monika s tím, že všechny matky obdivuje. Hlavně ty, co mají i víc dětí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy