Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Malá Patricie (2) zmizela společně se svým tátou Michalem! Pomozte je najít

Ztracená dívenka
Policie pátrá po pohřešované Patricii Hendrychové (2), která byla naposledy viděna ve středu 10. října v obci Rumburk. Podle informací policie ji vyzvedl otec Michal Navrátil, který s ní měl odcestovat na neznámé místo.

Od pátku 26. října 2018 je nahlášeno zmizení malé dívenky Patricie Hendrychové (2), kterou měl vyzvednout její otec Michal Navrátil (41) a následně s ní odjet na neznámé místo.

"Do současné doby otec nepodal žádnou zprávu o dceři ani o sobě. Podle našich informací by se s dcerou mohl pohybovat na Šluknovsku nebo Ústecku,“ uvedla policie. Oba dva už měli být v minulosti pohřešovaní. Policie vyhlásila pátrání v režimu dítě v ohrožení koncem června, když Michal svojí dceru odvedl a delší dobu se nehlásil.

Patricie je 80 až 90 cm vysoká, má blond vlasy a je hubené postavy. Otec Michal je vysoký 175–178 cm, střední postavy, má hnědé vlasy a zelené oči. Dvojice by se měla pohybovat na Ústecku. Policie prosí občany, kteří by měli jakékoliv informace o pohybu těchto dvou hledaných osob, aby zavolali na linku 158.

Související články

Další články