Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Malá oslava, velký dort a honosné dary: Prezident Miloš Zeman dostal auto za 1,3 milionu

Malá oslava, velký dort a honosné dary: Prezident Miloš Zeman dostal auto za 1,3 milionu
Zdroj: extra.cz
narozeniny
Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech slaví pětasedmdesátiny. Oslavu uspořádal jen malou, pro pár nejbližších přátel. Přijeli ale i zástupci Škoda Auto, kteří mu k narozeninám nadělili skutečně neobyčejný dar - prezident je milovníkem českých vozů a dostal superb v modernizované verzi 2019. Jeho hodnota šplhá na 1,3 milionu korun.

„Takže já 28. září ve velmi úzkém kruhu přátel oslavím narozeniny, pak, myslím si, že 8. prosince, ti, kdo budou chtít přijít, budou vítáni, aby mi potřásli rukou. Takže to vlastně budu slavit nadvakrát,“ nechal se Zeman ohledně své oslavy slyšet v pořadu Týden s prezidentem.

Jak se ale ukázalo, na návštěvu za oslavencem přijeli i zástupci společnosti Škoda Auto, kteří mu přivezli velmi hodnotný dar. Snímky z předání na svém facebookovém profilu uveřejnil tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček „Pan prezident na zámku v Lánech převzal od zástupců společnosti Škoda Auto, a.s., nový vůz Škoda Superb v modernizované verzi 2019,“ uvedl.

Jen o hodinu později Ovčáček sdílel další fotku, na té je Zeman zachycen s dortem, který ke svým 75. narozeninám dostal. K té mluvčí připojil přání. „Krásné narozeniny, pane prezidente,“ vzkázal na sociální síti. Řadí se ovšem i mezi gratulanty, kteří mají možnost prezidentovi popřát osobně. Rukou mu potřásla například jeho dcera Kate Zemanová, která se už před pár dny vrátila do Česka, kancléř Vratislav Mynář a jeho manželka Alex Mynářová.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy