Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Malá mořská víla: Maminka holčičku porodila na dovolené přímo do vln

Takhle to celé probíhalo.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Tohle byl opravdu netradiční porod. Ruská rodina se rozhodla, že společně odletí na dovolenou do Egypta. Žena ovšem místo užívání si dovolené porodila dítě do Rudého moře. Podívejte se na unikátní fotky z porodu.

V Rudém moři v Egyptě se odehrál nádherný zázrak. Ruská turistka totiž do mořských vln doslova porodila malou mořskou vílu. Šťastný otec po porodu okamžitě přispěchal své lásce na pomoc a odnesl dítě s placentou na břeh.

Lidé po celém světě se nyní dohadují o tom, zda takovýto porod nemůže ohrozit na životě jak matku, tak dítě. Přece jenom moře je nevyzpytatelné a nikdy nevíte, co se může přihodit. Navíc by žena měla rodit v čistém a sterilním prostředí a tím moře rozhodně není.

Otci navíc pomáhal starší syn vynést malé miminko z moře, které bylo ještě spojené pupeční šňůrou. Po chvíli se z moře vynořila i rodička, která vypadala, že si byla jen na chvíli zaplavat. Téměř nic nenasvědčovalo tomu, že před pár sekundami porodila.

Podívejte se do galerie na unikátní fotky. O kontroverzním případu porodu informoval web Daily Mail.

Související články

Další články