Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Malá Mia že je celý Prachař? Ani náhodou, dcera Agáty vypadla z oka pradědečkovi Trautenbergovi

Zdroj: archiv
+ Dalších 41 fotografií
podoba
Pěkně dlouhou dobu trvalo, než Agáta Prachařová (34) ukázala na sociálních sítích svoji dceru Miu. Po jejím zveřejnění se ale v komentářích okamžitě strhla mela na téma komu je malá Mia nejvíce podobná. Polovina je přesvědčena o tom, že Mia je celá babička Žilková a další v ní vidí tátu Jakuba Prachaře (34). Veronika Žilková (57) na sociálních sítích sdílela fotku, která ale říká něco úplně jiného.

Agáta Prachařová (34) svoji dceru Miu dlouho držela v tajnosti. Na sociálních sítích malá Mia sice vystupovala, ale nikdo neviděl její obličej. Po čase se ale Agáta rozhodla, že svůj malý poklad přece jenom ukáže.

Každá máma je pyšná na své dítě a chce se pochlubit. Jakmile Agáta ukázala Miinu tvář, strhly se na sociálních sítích okamžitě dohady o tom, komu je blonďatá Mia nejvíce podobná. Řada lidí je přesvědčena o tom, že je to celá babička Veronika Žilková

Ostatní se s nimi přou, protože v Mii vidí tátu Jakuba Prachaře (35). Herečka Veronika Žilková na sociálních sítích sdílela fotku vnučky, která říká úplný opak. "Babi,to kyselo není dost kyselé! Trautenbergova pravnučka," napsala k vtipné fotce malé Mii.

A při pohledu na pradědečka Ilju Prachaře má Veronika pravdu. Mia Prachařová podědila hodně z Prachařovy strany a svého pradědu nezapře.

Související články

Další články