Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Malá Helenka z Výměny manželek má krkavčí matku: Opustila ji při porodu a raději žije s podivným chlapem, tvrdí Pavel

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
Včerejší Výměna manželek nebyla možná tak drsná, jako ty předchozí, ale na druhou stranu o vypjaté situace nebyla nouze. Pro náhradní maminku Kristýnu, která se ocitla v rodině pěti dětí bylo velkým šokem, že rodina má tak málo finančních prostředků, že někdy nejsou schopni nakoupit ani dostatek jídla. Tatínek pěti dětí se také svěřil ve Výměně s tím, že jeho nejmladší dcera, kterou má z předchozího vztahu, nikdy neviděla svoji maminku. Ta totiž těsně po porodu utekla a nechala malé novorozeně na starost otci.

Středeční Výměna manželek kupodivu proběhla docela v pohodě. Nejtěžší bylo pro náhradní maminku Kristýnu zvyknout si na pět dětí, protože doma má jenom jedno. Záhy v náhradní rodině zjišťuje, že finanční situace domácnosti není vůbec příznivá.

V obchodě se dokonce rozhodne nakupovat potraviny ze svého, protože jí náhradní manžel Pavel sdělil, že nejspíše nebudou moct koupit všechno, poněvadž jim zbývají do konce měsíce jen tři tisíce. Na první pohled je poznat, že mu situace v obchodě není vůbec příjemná a cítí se trapně.

Domácnost, ve které žije pět dětí, Kristýně přijde trochu nevyhovující "Obdivuji maminku, jak vaří a jak funguje s tím nádobím co má. Chybí mi tady dost věcí, se kterými by to bylo mnohem víc v pohodě," svěřila se na kameru.

Mladou maminku dost překvapilo, že rodina nemá ani na bryndáky, a proto tatínek své ratolesti při každém jídle raději vysvleče, aby si oblečení nezašpinily a nemuselo se tak zbytečně prát. Finanční situace není bohužel to jediné, co rodinu Terezy a Pavla trápí.

Pavel je hodně nešťastný z toho, že nedokáže pořádně projevit své city. Hodně mu totiž ublížila jeho bývalá manželka. "Maminka Helenky tvrdí, že jednou to je moje dítě, podruhé není," říká Pavel se smutkem v očích.

"Maminka se holt zamilovala do někoho, kdo nežije zrovna nejlepším způsobem a na vhodným místě," svěří se nešťastný tatínek Pavel náhradní mamince Kristýně. Přiznává, že děti už jejich biologická matka neviděla 2,5 roku a malou Helenku od narození vůbec.

"Já jsem si Helenku vyzvedl z porodnice a od té doby ji neviděla," dodal na závěr.

Související články

Další články