Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Maki a Kiki je minulost… Teď je tu Maki a Špeki!

Hermannová podle fanoušků solidně přetéká.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Sluková je z Hermannové na větvi. Nejenže její nová spoluhráčka je na kurtu zatím tragická, ale ještě se fanoušci posmívají její postavě. Faktem je, že žádná laňka to není. Na základě toho se pomalu začíná mezi fanoušky používat nová přezdívka. Ze známého dua „Maki a Kiki“ je nově pár „Maki a Špeki“. Nová přezdívka je na světě.

Mnozí z nás si dokonce kladou otázku, proč si Barbora Hermannová nevybrala jiný sport. Její postava má totiž do volejbalové hodně daleko. Přetéká ze všech stran, je neohrabaná a ještě k tomu všemu hodně psychicky labilní, tvrdí fanoušci.

Milovníci plážového volejbalu se spíše snaží nostalgicky ponořit do vzpomínek na Londýn. Tam totiž Kiki a Maki excelovaly a uhrály parádní výsledek a ještě se na ně skvěle dívalo. To v případě Maki a Špeki moc nefunguje.

Českou dvojici čeká zítra v noci klíčový zápas o postup ze skupiny. Utkají se s argentinským párem Gallay/Klug. Ten zatím na turnaji nezískal ani set.

Souboj je otevřený, tak snad konečně Hermannová alespoň párkrát přehodí síť a nezkazí každý druhý servis. Jestli to ale zůstane při starém, tak by měla jít Sluková za Kolocovou s prosíkem, jinak má po kariéře…

Související články

Další články