Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Makhmud Muradov promluvil o svatbě s Monikou Bagárovou: Už má naprosto jasno

Makhmud Muradov, Monika Bagárová a jejich Ruminka.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Bagárové
+ Dalších 5 fotografií
Svatba

Slavný MMA zápasník, Makhmud Muradov (32) promluvil o svatbě s Monikou Bagárovou (27). Ti dva se k sobě po rozchodu na konci loňského roku zase vrátili a jejich vztah, jak se zdá, jen kvete. Společně vychovávají dcerku Ruminku a tím spíš se čím dál častěji nabízí otázka velké veselky. Na opakovaný dotaz bojovník odpověděl v rozhovoru pro iSport. 

Koncem loňského roku všechny překvapila zpráva o rozchodu známého zápasníka Makhmuda Muradova a zpěvačky Moniky Bagárové.

Ti spolu ale i po jejich odloučení nadále udržovali dobré vztahy. Podílejí se na výchově skoro dvouleté dcery Ruminky a nejspíše i díky tomu se jejich vztah nakonec podařilo slepit dohromady.

Nedávno si pár užíval luxusní dovolené v Dubaji, kam vyrazili nejen s malou princeznou, ale doprovázeli je i Moničini rodiče. Rodinná idylka! Vypadá to, že staré křivdy hodili za hlavu a už si zase užívají především své vzájemné blízkosti a přítomnosti.

Makhmud Muradov promluvil o svatbě

Díky tomu se i čím dál častěji objevuje otázka svatby. Na to se uzbecký zápasník rozhodl odpovědět v rozhovoru pro iSport.

“Ne, my máme krásný vztah i bez papíru. Nepotřebuju se ženit jenom kvůli tomu, abych bral Moniku jako svou ženu. Mám ji rád, mám rád i naši malou dceru, na tom se nic nezmění. Peníze, které by ta svatba stála, dám radši dětem z dětského domova,” uvedl. Podle Muradova se tedy žádná veselka v dohledné době rozhodně konat nebude.

Mach ostatně v současné době nadále tráví většinu času v Uzbekistánu, kde tvrdě trénuje, a na velký den nemá nejspíše ani pomyšlení.
Monika mezitím zůstává s malou Ruminkou v Česku a volný čas tráví převážně se sestrou Natálií. S Makhmudem si ale pravidelně volají přes Facetime a známý zápasník se tím čas od času pochlubí i na svém Instagramu.


Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy