Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Makhmud Muradov při premiéře v UFC zazářil: Italského soupeře po třech kolech porazil na body

Makhmud Muradov při premiéře v UFC zazářil: Italského soupeře po třech kolech porazil na body
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
výhra
MMA zápasník Makhmud Muradov (29) v sobotu nastoupil ve svém prvním zápasu v UFC. Souboj s italským protivníkem Alessiem Di Chiricem na galavečeru v Kodani začal v půl osmé a ačkoliv měl Muradov jako náhradník za polského zápasníka Petera Sobottu na přípravu jen 14 dní, byl jasným favoritem. Svého soupeře zdolal ve třetím kole na body.

Přítel Moniky Bagárové má za sebou premiéru v UFC a rovnou úspěšnou. Makhmud Muradov se na galavečeru v Kodani utkal s italským soupeřem Alessiem Di Chiricem. Uzbecký MMA zápasník přišel do oktagonu s vlajkou země svého původu, českou vlajku třímal v rukou jeho trenér Petr Kníže.

Zatímco Muradov byl v prvním kole aktivní, jeho protivník spíše šetřil energii, kterou zužitkoval ve druhém a třetím kole. Ačkoliv Makhmuda trefoval Di Chirico poměrně často i do hlavy, česky-uzbecký bojovník udržel taktiku a soupeře dostal na zem.

Monika Bagárová se nikdy netajila tím, že je na úspěchy svého přítele pyšná. Nyní se z jeho prvního úspěchu v UFC nepochybně raduje s ním.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy