Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Makhmud Muradov má smůlu: Ministerstvo vnitra mu opět zakázalo trvalý pobyt v Česku

Makhmud Muradov
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
smutná zpráva

Makhmudovi Muradovi (34) podruhé ministerstvo vnitra zamítlo trvalý či přechodný pobyt v České republice. Ta bývalému UFC bojovníkovi, původem z Tádžikistánu, který si v Čechách vybudoval své zázemí a počal zde dítě, zároveň nikdy nebude skutečným domovem. Údajně za to mohou jeho pochybné kontakty, jak informoval web TN.cz.

Makhmud Muradov už podruhé dostal stopku od ministerstva vnitra. To mu totiž zakázalo trvalý či přechodný pobyt v Čechách. Sportovec, který do klece zásadně nenosí českou vlajku, tomu nerozumí. "Ministerstvo vnitra mi nechce dát papíry, o které žádám už od roku 2016. Neříkají mi ani proč. Přitom tady mám přítelkyni i dceru," svěřil se zklamaný bojovník pro TN.cz.


Muradov se zřejmě rozhodl vrátit se do Česka natrvalo, už z toho důvodu, že podepsal smlouvu s Oktagonem. Navíc tu žije i matka jeho dcery Ruminky, Monika Bagárová, a jeho současná partnerka Sabina Karásková. Když zažádal o trvalý pobyt, tak už podruhé byl odmítnut.

Ministerstvo vnitra tuto situaci odůvodňuje tím, že Muradov by mohl mít kontakty, které by mohly narušit bezpečí naší země. "Ministerstvo vnitra se k individuálním případům nevyjadřuje. Obecně ovšem platí, že v situaci, kdy jsou důvodem pro zamítnutí žádosti informace v utajovaném režimu, žadateli nemusí být tyto informace v plném rozsahu zpřístupněny," uvedl zástupce z odboru komunikace Adam Rőzler pro již zmíněný web. Není tajemstvím, že je členem uzbecké armády a přísahu skládal se zbraní v ruce. Navíc by měl mít sympatie k prezidentovi Šavkatu Mirzijojevovi, který uznává Putina.

Doporučené video s Monikou Bagárovou:


Také se šíří spekulace, že by měl být Makhmud spojen s mafií. Bojovník toto osočení ale odmítá. „Já nikoho takového neznám. Kdyby mi alespoň řekli, o koho jde, abych mohl vysvětlit, proč jsem se s ním sešel. Nemůžu se nijak bránit, když nevím před čím,“ řekl Makhmud, který může pobývat v Čechách pouhých 90 dní, jak uvádí web Sport.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy