Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Makhmud Muradov je zapomenut: Zamilovaná Monika Bagárová vedle své nové lásky jen kvete

Monika Bagárová: Vedle Leonarda Lekaje jen kvete
Zdroj: Se souhlasem Monika Bagárová/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Luxusní dovolená

Zpěvačka Monika Bagárová (28) si stále užívá zaslouženou dovolenou i s partnerem Leonardem Lekajem a dcerou Ruminkou na Zanzibaru. Nechybí slunění se na pláži, plavání ani společné romantické večeře. Monika na svých sociálních sítích jen září a je vidět, že je do Lea celá zamilovaná.

Sympatická zpěvačka Monika Bagárová je momentálně na Zanzibaru. Do teplých krajin odletěla společně s partnerem, karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem, a dcerkou Ruminkou.

Nejdříve strávili několik dní v Dubaji a Abú Dhabí, a následně zamířili na Zanzibar, kde jsou ubytováni v luxusním resortu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort, jak sama Monika zmínila na svém Instagramu.

Zamilovaná Bagárová

Kromě fotografií z pláže přidává také romantické snímky, na nichž je například na večeři s partnerem. Na jedné takové fotce se směje od ucha k uchu a je vidět, že je zamilovaná a opravdu šťastná.

A o tom, že je šťastná, svědčí i její rozhovory, v nichž se nad novou láskou rozplývá. „Jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si to zaslouží,“ prozradila před časem pro eXtra.cz.

Vypadá to tedy, že nepodařený vztah s otcem její dcery Makhmudem Muradovem už hodila za hlavu a plnými doušky si užívá nového muže ve svém životě.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy