Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Muradov se Sabinou rozptýlili zvěsti o rozchodu. S malou Ruminkou vypadají jako šťastná rodina

Makhmud Muradov a Sabina Karásková jako rodina: Zápasník sdílel společný snímek s přítelkyní i dcerou Rumiou
Zdroj: Se souhlasem Sabina Karásková
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií

Zápasník Makhmud Muradov překvapil snímkem s přítelkyní Sabinou Karáskovou a dcerkou Ruminkou, kterou má z předchozího vztahu se zpěvačkou Bagárovou. Společně strávili odpoledne v dětském zábavním parku a působili jako šťastná rodinka, čímž vyvrátili spekulace o jejich možném rozchodu.

Kolem vztahu MMA zápasníka Makhmuda Muradova a Sabiny Karáskové z reality show Love Island je dlouhodobě několik otazníků. Dvojice vztah zprvu delší čas tajila, posléze šly hrdličky s pravdou ven, a mluvily dokonce o společné budoucnosti, ale nedlouho poté se nejednou spekulovalo o jejich rozchodu – například tehdy, když ze sociálních sítí Makhmuda a Sabiny zmizely společné fotografie.


Nyní září jako šťastná rodinka

Nyní však uzbecký bijec překvapil společným snímkem se Sabinou a především s malou Ruminkou, dcerou, kterou si nese ze vztahu se zpěvačkou Monikou Bagárovou. Fotku umístil na svůj Instagram s prostým popiskem – emotikonem srdce.

Jako šťastná rodinka pak strávili společně odpoledne v dětském zábavním parku a soudě dle videí, která zápasník zveřejnil ve stories, si malá Rumia Sabinu zamilovala. "Ještě se Sabinkou! Sabi, pojď se mnou," pokřikovala téměř pětiletá Ruminka, aby s ní Sabina vyrazila na skluzavku.

Zdá se, že v domácnosti Makhmuda a Sabiny je tedy vše v pořádku – to ostatně účastnice Love Islandu potvrdila i redakci eXtra.cz, když odpověděla, že je vše zalité sluncem. Bijec nyní navíc pravděpodobně tráví mnohem více času doma – světová bojová organizace UFC, pod jejímiž křídly Makhmud dosud zápasil, s ním totiž před nedávnem ukončila smlouvu.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy