Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Makeup artistka Koki: Poradila, jak se rychle nalíčit a co vám nesmí chybět v kabelce

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
rady pro čtenáře
Kateřinu Mlejnkovou zná většina spíše pod přezdívkou Koki9. Na sociálních sítích sklízí mladá make-up artistka ohromný úspěch. Koki promluvila pro redakci eXtra.cz a prozradila, co by žádné dívce nemělo chybět v kosmetické taštičce.

Koki je oblíbenou influencerkou, kterou na Instagramu sleduje přes 44 tisíc fanoušků. Make-up artistka má velmi vytříbený styl, kterým se naprosto odlišuje od davu. Piercingy a barevné vlasy ji dělají jedinečnou.

Kateřina se ukázala na akci LYFTtalks, kde promluvila pro eXtra.cz o tom, jak se vlastně k líčení dostala. „Sebe osobně líčím od 12 let. Ale zlom přišel, když jsem studovala fotografii a to mi bylo 17 let. Dělala jsem různé malby na obličeje a pak mi psali ostatní fotografové, že mám neuvěřitelný make-up a kdo mi ho dělá. Tím se to rozjelo. Největší boom však přišel, když jsem vyhrála make-up soutěž,“ svěřovala se Koki, která je ambasadorkou produktu LYFT, což jsou nikotinové pytlíčky.

Extravagantní Koki prozradila, co by žádné dívce či ženě nemělo chybět v kosmetické taštičce. Podle Kateřiny je důležité mít korektor, který je podle ní důležitější než make-up samotný. Dále krycí pudr, řasenku na obočí, tvářenku, rtěnka je také důležitá a především řasenka.

A jak se rychle nalíčit, když spěcháte? „Já použiji tónující make-up, pak vezmu korektor, kterým zakryji kruhy pod očima a pupínky. Poté srovnám tvar obočí tužkou a následně hnědou řasenkou. Ideálně pak lehké stíny na denní nošení a řasenku. Na závěr si nanesu rtěnku,“ radila čtenářům eXtra.cz Koki.

Související články

Další články